Aga.jpg

Marek 1.jpg 


O NAS

Zajmujemy się filmowaniem i montażem video, oraz fotografowaniem. Łączymy pracę z pasją co sprawia nam wiele przyjemności i daje dużą satysfakcję. Wyróżnia nas to, że na każdym kroku pamiętamy, iż pracujemy dla Was. Dlatego jesteśmy elastyczni, otwarci na Wasze pomysły i sugestie. Usuwamy się w cień, aby dyskretnie rejestrować Wasze zachowania i emocje. Gdy pracujemy razem (operator i fotograf) to znajomość siebie nawzajem (sposób poruszania się) pozwala unikać sytuacji, kiedy w najważniejszych chwilach Waszej Uroczystości na zdjęciu lub filmie widnieje ktoś z obsługi.

ZASIĘG

Działamy na terenie całej Polski i nie tylko. Ze względu na adres zamieszkania poruszamy się głównie w zasięgu woj. Pomorskiego, a w szczególności: Trójmiasto, województwo pomorskie, okolice Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Kartuzy, Kościerzyna, Żukowo, Puck, Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Pruszcz Gdański, Tczew). Na życzenie dojedziemy wszędzie tam, gdzie ktoś chciałby, abyśmy dla niego pracowali. Posiadamy uprawnienia do filmowania i fotografowania w Kościołach.

FILOMOWANIE WESEL

Filmowanie odbywa się przy pomocy profesjonalnej kamery cyfrowej Sony FULL HD, lustrzanki Canon, oraz kamery sportowej GoProHero. Posiadamy odpowiednie akcesoria niezbędne do zachowania stabilizacji obrazu (statywy, monopody, statywy naramienne, flycam). W trudnych warunkach oświetleniowych wspomagamy się nowoczesnym oświetleniem punktowym (lampy LED) na kamerze (np. w Kościele lub USC, itp.). Nie stosujemy oświetlenia zewnętrznego, aby nie rozpraszać Waszej uwagi. Do wywiadów i w razie potrzeby wzmocnienia dźwięku z pierwszego planu, używamy dodatkowych mikrofonów zewnętrznych. Dźwięk w Kościele nagrywamy na oddzielnym rejestratorze dźwięku. Jesteśmy przygotowani do filmowania w małych pomieszczeniach i w dużym tłoku. Obróbka komputerowa materiału odbywa się w zaawansowanych programach komputerowych (Avid Liqiud, Edius), wykorzystywanych między innymi w telewizji i przy produkcji filmów kinowych.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografia jest wykonywana przy wykorzystaniu profesjonalnych, pełnoklatowych lustrzanek cyfrowych Canon. Posiadamy niezbędne dodatkowe obiektywy (Canon, Sigma), które umożliwiają robienie zdjęć w różnych warunkach (słońce, ciemny kościół, jasna sala, duże zbliżenie, szeroki kąt widzenia, itp.). W przypadku trudnych warunków oświetleniowych wspomagamy się dodatkową lampą umieszczoną na aparacie z odpowiednimi dyfuzorami, w celu redukcji nienaturalnych cieni wywoływanych przez lampę. Edycja zdjęć odbywa się w zaawansowanych programach komputerowych (PS, Capture One, PhotoFiltre), wykorzystywanych między innymi w prasie.

FOTOGRAF i KAMERZYSTA (OPERATOR)

Najczęściej pracujemy w zespole kamerzysta (chociaż wolimy jak nas nazywacie operator lub filmowiec) i fotograf. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które szukają usługi filmowania (videofilmowania, wideofilmowania) lub fotografowania. Najczęściej tą usługą jest kamerzysta lub fotograf na wesele. Jesteśmy w stanie przygotować reportaż foto lub video z innych uroczystości, jak np.: chrzest, rocznica czy jubileusz.

OFERTA

Skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefonicznie. Na każde zapytanie odpowiemy.

MK VIDEOFOTO Marek Kułakowski, tel. 660-713-043, Rewa koło Gdyni